Daj dziecku rozwinąć swój potencjał

1 789 134

lepszych myśli

2 145 789

innych spojrzeń na świat

1 998 750

nowych marzeń

Jak nauczamy

Brainy MindfulnessPlus to sprawdzony program zajęć dodatkowych dla Dzieci i koncept wsparcia całej Rodziny.

Wywodzi  się z hinduskiej filozofii koncentracji i uważności i jest rozbudowany o opatentowane japońskie ćwiczenia wzmocnienia zmysłów oraz rozwoju umiejętności poznawczych.

W pełni dopasowany do potrzeb europejskiego odbiorcy, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych Rodzin.

Twórcą i właścicielem licencji jest Brain Child Learning z siedzibą w Indiach.

Jesteśmy w Myszkowie

Prowadząc działalność Twoja Przestrzeń  przede wszystkim skupiamy się na dzieciach i ich potrzebach. Poprzez warsztaty plastyczno – techniczne z rękodzieła artystycznego, zajęcia arteterapeutyczne pomagamy im odkrywać talenty, wspieramy w rozwoju, budzimy w nich kreatywne i twórcze myślenie. Dzieci dzięki zajęciom rozwijają umiejętności motoryczne, usprawniają zdolności manualne, nabywają większej pewności siebie, integrują się w grupie. Najlepsza nauka to ta poprzez twórczą zabawę!

Nasze doświadczenie pracy z dziećmi, wartości jakimi się kierujemy, misja idealnie pokrywa się z misją Brainy!

Cieszymy się ogromnie, że Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń dołączyła do rodziny Brainy Polska i w Myszkowie prowadzimy placówkę Brainy Myszków.

Czym się wyróżniamy?

Naukowo

udowodnione efekty

Brainy MindfulnessPlus to skuteczna metoda rozwoju mózgu, wspierania rozwoju inteligencji i radzenia sobie z emocjami oraz nauki koncentracji, wykorzystujące naturalną skłonność Dziecka do nauki poprzez zabawę.

Holistyczne

podejście do rozwoju Dziecka

Gwarantujemy wszechstronny rozwój osobowości dziecka i przygotowujemy do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie,
dbając o harmonijny,  zrównoważony i zdrowy rozwój ciała i umysłu.

Wzmacnianie

inteligencji, psychiki i umysłu

Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu.

Kontrola

fal mózgowych

Mózg posiada komórki nerwowe, które bezustannie wysyłają sygnały elektryczne zwane falami mózgowymi. Te bardzo unikalne wzory są ściśle związane z myślami, emocjami, nastrojami, a więc wszystkim tym, co robimy i czym jesteśmy. 

Atmosfera

uważności i skupienia

Dobrze wiemy, że odpowiednia atmosfera w trakcie zajęć to klucz do sukcesu. W czasie warsztatów Brainy, dzięki zastosowaniu technik relaksacyjnych, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum.

Rola

nauczyciel - uczeń

Relacja trener Brainy – uczeń jest wyjątkowa! Oparta na zaufaniu, przyjaźni i wspólnej radości z odkrywania świata pozwala na szybkie i efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Poznaj nas

Adriana Kaźmierczak

Zakochana w metodzie Brainy MindlfulnessPlus, angażuje się całym sercem w odkrywanie i wspieranie potencjału u dzieci. Jestem ogromną entuzjastką pracy z dziećmi i dla dzieci. Lubię inspirować i motywować do działania.

Pomóż swojemu dziecku się rozwijać!

Zapisz je na weekendowe warsztaty Brainy już dzisiaj!

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.